Organizujesz imprezę plenerową, festyn gminny, parafialny, firmowy, charytatywny ?
Pomożemy, podpowiemy co zrobić, aby zapewnić uczestnikom wspaniałą zabawę.


Najbardziej wymagającymi uczestnikami pikników i festynów są najmłodsi. Dzięki doświadczeniu wiemy jak twórczo zorganizować  zajęcia także na świeżym powietrzu. Uśmiech i atmosfera rozrywki towarzyszy Nam cały czas, a uczestnicy nie chcą się z nami rozstać po wspólnej zabawie.  Możemy pochwalić się szeregiem udanych imprez przedszkolnych, firmowych jak również plenerowych związanych z LEGO. Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom rynkowym, łącząc niezapomnianą zabawę i nowoczesne technologie w atrakcyjny program. Oferujemy niezwykłe animacje, łączące warsztaty z robotyki i niezapomniane interaktywne pokazy, które sprostają oczekiwaniom zarówno młodszych jak i starszych uczestników wszelakiego rodzaju festynów, pikników rodzinnych, czy imprez firmowych.

 

Atrakcja z LEGO w galerii handlowej?


Proponujemy prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży i całych rodzin jako atrakcyjny element wiodący lub wspierający w akcjach promocyjnych, integracyjnych i prosprzedażowych w przedsiębiorstwach, galeriach handlowych i instytucjach kultury.
Niezależnie od tego czy powierzacie nam całościową realizację planowanego wydarzenia czy tylko potrzebują Państwo pojedynczej atrakcji – jesteśmy do dyspozycji.
Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze pomysły. Na życzenie Klienta, możemy poprowadzić imprezę o wybranej tematyce. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom.


Zaproś na swojej szkoły lub przedszkola

Zaproś Nas do swojej szkoły lub przedszkola na niezwykłe zabawy z klockami LEGO – warsztaty z robotyki, wspólne budowanie. Naszą ofertę kierujemy do rodziców, nauczycieli i dyrektorów placówek, którym zależy na rozbudzeniu u swoich podopiecznych ciekawości otaczającego świata oraz pokazaniu, że nauka to świetna zabawa!

 Dzień z klockami LEGO    
- pokaz interaktywnych makiet miasteczka LEGO
- układanie klocków
- sterowanie wybranymi modelami Technic LEGO
- zabawa z robotem EV3
- zabawa na udostępnionym miasteczku LEGO

 

Makieta miasteczka Świat Klocków


Posiadamy makietę miasteczka LEGO o wymiarach 260cmx160cm, która jest wykorzystywana do celów pokazowych i zabawowych. Makieta zbudowana jest z kilkudziesięciu tysięcy klocków, w całości podświetlona, wyposażona jest w jeżdżący superszybki pociąg, interaktywny diabelski młyn, modułowe budynki m.in. posterunek policji, straż pożarna, kamienice, dworzec kolejowy.


Kącik budowy
Do dyspozycji wszystkich uczestników eventu, udostępniamy stoliki do budowania, wyposażone w płytki konstrukcyjne wraz z klockami. Z pozoru kawałek plastiku z wypustkami, które umożliwiają łączenie z innymi elementami. Ale właśnie ta możliwość łączenia, budowania i kreowania dziecięcej rzeczywistości umożliwia małym konstruktorom nieograniczone możliwości zabawy i nauki.
Dla miłośników gier umysłowych mamy niespodziankę.


Nasze zabawki
Podczas każdego spotkania udostępniamy również do zabawy robota Lego Mindstorms EV3, pojazdy Lego Technic sterowane pilotem m. in. : samochód terenowy, wyścigówka, koparka górnicza.

 

Zabawa z klockami podczas przyjęcia weselnego? … świetny pomysł!


Wesele to wyjątkowa okazja. Z założenia bawią się na nim zazwyczaj osoby dorosłe. Ale zdarza się, że na liście zaproszonych gości pojawiają się też dzieci w różnym wieku. Jak wówczas zorganizować im  w atrakcyjny sposób czas i dać chwilę wytchnienia młodym rodzicom? Rozwiązaniem możemy  być My! Na kilka godzin przejmiemy pieczę nad najmniejszymi uczestnikami imprezy. Zadbamy o to, aby nie nudziły się i dały pobawić się swoim rodzicom.  Nie ma znaczenia pora roku i miejsce, w jakim odbywają się zaślubiny.  Poradzimy sobie w każdych okolicznościach!

 

Cennik


Dokładne stawki uzgadniane są indywidualnie, w zależności od rodzaju i czasu trwania zlecenia.

 

Naszym głównym przekazem jest chęć pobudzenia wyobraźni swoich Klientów poprzez super zabawę tradycyjnymi klockami LEGO.