W tym roku PKP Intercity obchodzi swoje 18-ste urodziny. Z tej okazji został zorganizowany piknik dla pracowników z całej Polski, który miał miejsce w Zabierzowie pod Krakowem. Zarówno najmłodsi jak i starsi wspaniale się bawili na świeżym powietrzu. W ciągu dnia uczestnicy mogli korzystać z wielu atrakcji, zarówno sportowych jak i artystycznych. Cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem. Przyznam szczerze, że takich ,,fanatyków'' Lego jeszcze nie mieliśmy. WOW! Bardzo zdolni, ambitni chłopcy, z ogromną wiedzą jak na swój młody wiek. Mieliśmy przyjemność obserwować jak tworzy się poklatkowe ujęcia filmowe z udziałem klocków Lego. Wspólnie ułożyliśmy tor 200 metrowy, po którym jeździł oklejony pociąg PKP Intercity. Niestety pogoda płatała Nam figle, raz słońce, raz deszcz, z tego powodu mamy małą ilość zdjęć. Ale, to co udało się nam sfotografować, dzielimy się tym z Wami. P.S. Chłopaki dzięki za ochronę Naszego miasteczka Lego:)  Miło spędzony czas umilił Nam wszystkim gość specjalny Krzysztof Krawczyk i jego niezapomniane przeboje.

PKP Intercity raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!                                                                            

24 sierpnia na terenie fabryki mebli Nowy Styl w Jaśle odbył się piknik rodzinny dla pracowników firmy i ich rodzin. W pikniku wzięło udział ok. 2 tys. osób. Było mnóstwo atrakcji, w tym m.in. MY, rozgrywek sportowych, rodzinny bieg a także Mobilny Punkt Poboru Krwi - autobus, w którym chętni mogli oddać krew potrzebującym. Udało się zebrać 35l krwi.             Już po raz kolejny przekonaliśmy się, że pikniki firmowe są okazją do świetnej zabawy oraz integracji pracowników, ale również ich rodzin. Bardzo Nam miło patrzeć jak rodzice wraz z dziećmi wspólnie tworzą, budują, wielkie lub małe, realistyczne lub fantastyczne budowle, granicą jest tylko wyobraźnia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dnia 03.09.2018r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w evencie pt. "Bezpieczny powrót do szkoły". Organizatorami akcji byli: GoodYear Dębica, Śnieżka, OSP Nagawczyna, Ruch Społeczny "Razem dla Nagawczyny", Radna Gminy Dębica. Mnóstwo atrakcji, kreatywne pomysły budowlane, radość dzieci, uśmiechy, które nie schodziły z twarzy. Dziękujemy za zaproszenie.

18.06.2017

GoodYear

18.06.2017

GoodYear

Nie zwalniamy tempa i przemieszczamy się z Naszym miasteczkiem LEGO. Tym razem 17 czerwca 2017 r. gościliśmy w Dębicy na dniach otwartych firmy GoodYear. Pogoda trochę kapryśna, ale Nam to nie popsuło humorów. Strefa dla dzieci, to niczym nieskrępowana kraina fantazji, gdzie każda pociecha znajdzie coś dla siebie.

11 czerwca 2017 r. uczestniczyliśmy w imprezie plenerowej Dni Osiedla Wilkowyja przy ul. Mazowieckiej. Pomimo mnóstwa atrakcji cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem. Dzieciaki z niechęcią opuszczały Nasze stanowisko - z czego jest Nam bardzo miło. Cieszymy się, że możemy sprawiać Wam radość. Dziękujemy Radzie Osiedla Wilkowyja i Rzeszowskiemu Domowi Kultury za zaproszenie.

10 czerwca 2017 r. braliśmy udział w pikniku rodzinnym dla pracowników Zakładów Mechanicznych w Tarnowie oraz ich rodzin. Miał on miejsce w Straszęcinie koło Dębicy. Oj działo się... To była zabawa na całego. Z Naszego miasteczka Lego nic nie zostało. Zostało ono zmodyfikowane przez dzieci. Oprócz makiety miasteczka dzieciaki miały do dyspozycji małą makietę z uliczkami, węża zbudowanego z serii Lego Mindstorms EV3, samochody zdalnie sterowane Lego Technic, stoliki z klockami. Zabawy było mnóstwo! Dziękujemy firmie ZMT za zaproszenie.

 

1 czerwca 2017 r. wraz z uczniami szkoły podstawowej nr 9 w Rzeszowie świętowaliśmy Dzień Dziecka. Ogromna radość, piski, wrzaski, euforia - nie opuszczała Nas ani na chwilę. Niestety posiadamy tylko kilka zdjęć, zabawa wciągnęła Nas na dobre i nie mieliśmy czasu na pstrykanie fotek:) Zapraszam do obejrzenia tego co udało się Nam uchwycić.